Home » » ÇOCUKLARINIZI DİNDEN KORUYUN

ÇOCUKLARINIZI DİNDEN KORUYUN

ÇOCUKLARINIZI DİNDEN KORUYUNÇocuklarınızı vahşice işkence ve ölüm düşüncesinden, evrensel bir kıyamet korkusundan uzak büyütmek ister misiniz? GodBlock web filtresi tam size göre!

İnternette dolaşırken karşılaşabileceğiniz tehlikeli sitelere karşı artık GodBlock var. Yeni web filtresi sizi dinlerin her türlü nefret, vahşet, cinsellik ve benzeri rahatsız edici içeriğinden koruyacak!

GodBlock web filtresi herkese sağlıklı ve mutlu bir internet deneyimi sunuyor.

"GodBlock sisteme kurulduğu zaman, web sayfalarını göstermeden önce inceleyecek, içerisinde dini metinler, dini figürler veya her türlü dini propaganda bulursa engelleyecek" deniliyor tanıtımında.

GodBlock filtresinin yapımcılarına göre laik bir ailede yetişen çocukların bile internette dine maruz kalma riskleri var! Hedef kitlesi ev ve okullar olan yazılım, çocuklara henüz idrak edemeyecek yaşlarda bir dinin zorla aşılanmasını engellemek için geliştirilmiş.

Ayrıca isteyenler projeye maddi yardımda da bulunabiliyor.

Üstelik bağış yapanlar bu sevimli GodBlock çıkartmalarına da sahip olabiliyor!


Dinlerin, tıpkı diğer yayınlar ve bazı bilgisayar oyunları gibi tehlikeli içerik sınıfına kolaylıkla sokulabileceğini gösteren bu girişim çok tartışma yaratacakmış gibi görünüyor.

GODBLOCK RESMİ WEB SİTESİ:

Share this article :

0 yorum:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.

 
Copyright © 2011. ATLAS . All Rights Reserved
Company Info | Contact Us | Privacy policy | Term of use | Widget | Advertise with Us | Site map
Template Modify by Creating Website. Inpire by Darkmatter Rockettheme Proudly powered by Blogger